Ansatte


Geir J. Landrø

Partner / Daglig leder / Statsautorisert revisor / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 911 89 777
gjl@revkomp.no

Marit O. Landrø

Partner / Statsautorisert revisor / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 911 00 281
mol@revkomp.no

Trond M. Forsmo

Partner / Statsautorisert revisor / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 900 93 467
tmf@revkomp.no

Ove Fjørtoft

Partner / Statsautorisert revisor / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 905 78 446
ove@revkomp.no

Ann Kristin Eggan

Partner / Statsautorisert revisor / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 971 57 794
ann@revkomp.no

Edel Ann Huse

Partner / Avdelingsleder regnskap / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 959 05 686
edel@revkomp.no

Sissel Frøseth

Regnskapskonsulent / Autorisert regnskapsfører / Statsautorisert revisor

 

  Mob: 959 34 161
sissel@revkomp.no

Stig Inge Solheim

Revisormedarbeider / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 917 19 682
sis@revkomp.no

Gunhild M. Landrø

Revisormedarbeider / Statsautorisert revisor

 

  Mob: 909 24 747
gml@revkomp.no

Anne Grethe Stein

Regnskapsmedarbeider

 

  Mob: 922 00 543
ags@revkomp.no

Magne Nilsen

IT-konsulent

 

  Mob: 482 46 535
magne@revkomp.no

Kjersti Engan

Regnskapskonsulent / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 957 63 037
ke@revkomp.no

Odd Helge Aune

Regnskapskonsulent / Autorisert regnskapsfører

 

  Mob: 981 36 368
odd@revkomp.no

Nataliya Sæheim

Revisormedarbeider

 

  Mob: 998 56 414
ns@revkomp.no

Ina Lillevik

Revisormedarbeider

 

  Mob: 402 86 187
il@revkomp.no